2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
2 Erzsébet Királynéról szóló könyv: Zsigray Julianna: Erzsébet magyar királyné, regény. Budapest, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. sérült egészvászon kötésben + Gr. Corti Egon Cäsar: Erzsébet. A királyné hátrahagyott iratai, leányának naplója és egyéb eddig ismeretlen naplók és feljegyzések alapján. 45 képpel és fényképpel. Hasonmás kiadás. Bp., 1989, Szépirodalmi