15210. 312. Closed Online auction Books: History
5 000 HUF
0 HUF
Hóman Bálint, Szekfű Gyula: Magyar történet. I-V. köt. Bp., 1941-1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Hetedik kiadás. Kiadói félbőr-kötésben, kopott, kissé sérült gerinccel.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor