8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból I-III. kötet. I. kötet: Az 1859-ki olasz háború korszaka. II. kötet: A villafrancai béke után. III. kötet: A remény és csapások kora 1860-1862. Bp., 1880-1882, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerincekkel, néhol foltos, a III. kötet 742-743. oldalaknál ceruzás firkával.