Books: History Number of items: 113
1671254
15263
312
Books: History
Other collectibles
Pannon Enciklopédia. Magyarország állatvilága. Bp., 2006, Urbis. Második kiadás. Kiadói műbőr-kötés. Jó állapotban.
1 600 HUF
1656731
15264
312
Books: History
Other collectibles
A felszabadulás krónikája. 1944 ősze-1945 tavasza. Közreadja: Karsai Elek, és M. Somlyai Magda. Bp., 1970, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
1656599
15265
312
Books: History
Other collectibles
Stefka István: Rendszerváltók. Mi történik itt? Bp., 2006, Kairosz. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
1656735
15266
312
Books: History
Other collectibles
Ivor Matanle: A második világháború. Bp., 1994, Etűd. Kiadói műbőr-kötés.
1 800 HUF
1656751
15267
312
Books: History
Other collectibles
Dobrica Tyószics: Hét nap Budapesten. Szabadka, 1957, Minerva. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, javított ragasztott kötéssel.
1639120
15268
312
Books: History
Other collectibles
1 600 HUF
1639470
15269
312
Books: History
Other collectibles
Eszenyi László: Trianoni nemzedék. Bp., 1989, Magvető. Kiadói papírkötés. 1592621
15270
312
Books: History
Other collectibles
Giovanni Papini: Az én Itáliám. Fordította: Kállay Miklós. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés.
2 800 HUF
1671669
15271
312
Books: History
Other collectibles
Magyar humanisták levelei XV-XVI. század. Közreadja V. Kovács Sándor. Nemzeti Könyvtár. Művelődéstörténet. Bp.,1971, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
2 000 HUF
1666915
15272
312
Books: History
Other collectibles
1 800 HUF
1504301
15273
312
Books: History
Other collectibles
Balla Antal: Hatvan esztendő. A Magyar Hírlapírók Országos Nyugdíjintézetének Története 1881-1941. Országos Magyar Sajtókamara Könyvtára. Bp., 1941, Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói papírkötésben, kissé kopottas borítóval, egy kisebb hiánnyal a gerincénél, de egyébként jó állapotban.
1575916
15274
312
Books: History
Other collectibles
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035