1 000 HUF
SzentÃrás a család és az iskola részére. ElsÅ‘ kötet: A Tóra öt könyve. E. M. Lilien rajzaival. Bp., é.n., SzerkesztÅ‘i kiadás. Második, átdolgozott kiadás. Félvászon-kötés, rossz állapotban, sérült kötéssel, borÃtóval, gerinccel, az utolsó oldal hiányzik.