2 000 HUF
A magyar költészet kincsesháza. Szerk.: Endrődi Sándor. Bp.,[1895], Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., CXXVI (hasábszámozás,helyesen:63)+1508 (hasábszámozás, helyesen: 754)+2 p. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel,