1 800 HUF
Dr. Dézsi Lajos: Tinódi Sebestyén. Bp.,1912, Magyar Történelmi Társulat,(Athenaeum-ny.), 229 p.+11 t. (ebből 3 kihajtható.) (Magyar Történeti Életrajzok. XXVIII. Évf., 4-5. köt.) Fekete-fehér szövegközti, egészoldalas, és kihajtható illusztrációkkal. Későbbi átkötött egészoldalas egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, belül jó állapotban.