1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Gorkij: Ilja gyermekkora. Mesék és elbeszélések. Fordította Havas András Károly, Makai Imre, Rab Zsuzsa, Szőllősy Klára. Kass János rajzaival illusztrálva. Bp., 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrál félvászon-kötés, kopottas borítósarkokkal.