2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, 1900, Pesti Napló. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer N.-kötés, egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva, sérült gerinccel, kopottas borítóval, kijáró elülső előzéklappal, és címképpel.