1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Jókai Mór: Színművek. I-III. kötet. Regény. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott, festett szecessziós egészvászon-kötés, kopott aranyozással.