1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 4 db: Bilz F. E.: Az új természetes gyógymód. 2. kötet. Leipzig, én., Dr. Karl Meyer. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült kötéssel, kijáró lapokkal. A műveltség útja I. kötet. Bp.,é.n., Tolnai. Kiadói egészvászon-kötés. Tolnai Uj Világlexikona VIII. kötet. Bp.,1927, Tolnai. Kiadói félvászon-kötés. Pallas Nagy Lexikona XII. kötet. Bp.,1896,Pallas. Kiadói félbőr-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, kijáró lapokkal.