3 000 HUF
Zerkowitz Emil: Amerikai kereskedők. Bp., 1905, Singer és Wolfner. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, hiányzó szennylapokkal, a tartalomjegyzéknél ceruzás aláhúzásokkal. A szerző által dedikált!