https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 350
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1691660
15867
312
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Tasnádi Varga Éva: Alszik a rét. K. Lukáts Kató. Bp.,1972, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált haránt alakú leporelló-kötésben. 1692198
15868
312
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Dumbó. Walt Disney. Fordította: Zsiga Ágnes. Bp.,1989, Egmont-Pannonia Film. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
1690712
15869
312
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Babits Mihály: Jónás könyve. Bp., 1989, Pytheas Kft, Franklin Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés. 1947-es Nyugat kiadás reprint kiadása. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1692224
15870
312
0
3000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Vegyes mesekönyv tétel, 6 db: Andrée Bertino-Fredo Valla: 366 történet a világ csodáiról. Lorenzo Orlandi rajzaival. Fordította Rákosi Szilvia. Bp,1992, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Wilhelm Hauff:A kőszív. Rusz Lívia rajzaival. Fordította Rónay György. Bp.,1989, Polygon. Kiadói kartonált papírkötés. Móra Ferenc: Az aranyszőrű bárány. Reich Károly rajzaival. Bp.,1984, Móra. Harmadik kiadás. ...
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1692017
15871
312
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Escher Károly-Vajda Miklós: Bajor Gizi. Bp.,1958, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1691845
15872
312
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Tutsek Anna: Ágnes története. K. Sávely Dezső rajzaival. Bp., é.n., Dante,(Horványszky Viktor Rt.-ny.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza, kissé sérült fűzéssel.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1691696
15873
312
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Este van, este van. Arany János verséből gyerekeknek. Reich Károly rajzaival. Bp.,é.n., Móra. Kiadói kartonált haránt alakú leporelló-kötésben, kissé viseltes állapotban, laza fűzéssel, kopott.
The item is not available
1692136
15874
312
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Angel Karalijcsev: Három mese. Fordította: Csíkhelyi Lenke. Illusztrált Ljuben Zidarov. hn-Bp., 1972, Izdatelsztvo Balgarszki Hudrozsnik-Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, foltos, kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1692147
15875
312
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Angel Karalijcsev-Lacsezar Sztancsev-Lila Zacharjeva: Erdei hangverseny. Fordította: Pappné Tarczay Gizella. Illusztrált Ljuben Zidarov-Nikola Mircsev. Sofia, 1959, Bulgarski Hudojnik. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, megviselt állapotban.
The item is not available
1692067
15876
312
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
A két kakas. Ukrán népdalok és mesék. Fordította Réz András. Rajzolta: Volodimir Vasziljevics Golozubov. Kijev, 1982, Veszelka. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, egyébként jó állapotban.
The item is not available
1692156
15877
312
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Barabás Éva: Ballagnak az óvodások. Rajzolta: Gábor Éva. Bp.,1960, Minerva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1656544
15878
312
0
2000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Lázár Ervin: Szegény Dzsoni és Árnika. Hegyi Gábor fotóival. Bp.,1983, Móra-Novotrade. Kiadói papírkötés. Hozzá tartozó társasjátékkal, és leírással, 38x55 cm.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment