https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 350
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1621849
15964
312
0
16000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
A Pallas Nagy Lexikona. Az összes ismeretek enciklopédiája. 2-16. kötetek. Budapest, 1893-1897, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű félbőr kötésben, megviselt állapotban, kopottas, sérült borítókkal, kopottas, sérült, hiányos gerincekkel.
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
1577321
15965
312
0
3000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Szép Ernő: Azra. Mese. Bp., é.n.(1930), Singer és Wolfner, Hírlap nyomda-ny., 104 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1626861
15966
312
0
3600
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Goll János: Zenészeti műszótár zeneelméleti bevezetéssel. A "Zenetanárok Orsz. Egylete" zenészeti szakosztálya megbízásából szerkeszté Goll János. Bp.,[1885], Rózsavölgyi és Társa, 146 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1656276
15967
312
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Gyergyai Albert: A nyugat árnyékában. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Starting price:
1 000 HUF
1644740
15968
312
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Magyar versek könyve. Szerk., bevezetéssel és jegyzet-szótárral ellátta: Horváth János. Bp., 1937, Magyar Szemle. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1606114
15969
312
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Gorkij: Ilja gyermekkora. Mesék és elbeszélések. Fordította Havas András Károly, Makai Imre, Rab Zsuzsa, Szőllősy Klára. Kass János rajzaival illusztrálva. Bp., 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrál félvászon-kötés, kopottas borítósarkokkal.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1606272
15970
312
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Vegyes könyvtétel, 3 db: Mérei Ferenc, V. Binét Ágnes: ablak-zsiráf. Rajzolta Szecskó Tamás, Szecskó Ágnes. Bp.,1999, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. T. Aszódi Éva (szerk.): Nefelejcs. Szyksznian Wanda rajzaival. Bp.,1986, Móra. Ötödik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Petar Mardesics: Kolumbus Kristóf. Vladimir Kirin illusztrációival. Újvídék, 1960, Forum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas...
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1606227
15971
312
0
2000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Vegyes könyvtétel, 3 db: Tordon Ákos: A rézorrú tündér. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Tordon Ákos: Mesék a kisfiúról, aki voltam. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Garabó Gereben. Debreczeni Gyöngyi és Ottlik Géza meseátdolgozásai. Heinzelmann Emma rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1545306
15972
312
0
4200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
A Nibelung-ének és a Frithiof-monda I-II. Fordította Szász Károly, és Győry Vilmos. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kissé kopottas aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült az I. kötet gerince, volt könyvtári példány, intézményi bélyegzőkkel.
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
1634666
15973
312
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Csathó Kálmán: Mikor az öregek fiatalok voltak./ Blanche avagy a szegény rokon. Csathó Kálmán munkái gyűjteményes kiadás VII. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült, kissé kopottas gerinccel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1634391
15974
312
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Nyírő József: Az elszántak. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, foltos borítóval elülső előzéklappal.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1510668
15975
312
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Tamási Áron: Ábel Amerikában. Bp., 1945, Révai. Kiadói félvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment