Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István, illusztrálta Haranghy Jenő. Budapest, én., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, kopottas, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel, három kijáró illusztrációval, ebből kettő kissé viseltes, 109. oldal ragasztott.
B. Eötvös József: Magyarország 1514-ben. II. kötet. Bp.,1874, Ráth Mór, (Bécs, Holzhausen Adolf-ny.), 366 p. Későbbi átkötött kissé kopottas félvászon-kötés. Csak II. kötet.
Kis enciklopédia. A tudományok és művészetek összefoglalása. Szerk.: Dormándi László. Bp.,é.n., Pantheon. Második, változatlan kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos gerinccel.
Makkai János: Szép közélet. Bp.,é.n., Singer és Wolfner, Pesti Lloyd Nyomda. 194+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. Singer és Wolfner ajándék kötete bejegyzéssel.
Tompa Mihály összes költeményei. I-IV. kötet. Rendezték barátai, Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp. 1870. Franklin-Társulat. Kiadói gazdagon díszített, aranyozott gerincű egészvászon-kötés, megviselt állapotban, a borítók és a gerincek kopottasak, a kötéstábla sarkai sérültek.
Walt Disney: Mountaineering Mickey. London-Glasgow, 1937, Collins Clear-Type Press, (Collins Sons and Co.-ny.),75 p. Fűzött papírkötés, rossz állapotban, hiányzó borítóval, sérült, hiányos címoldallal, a fűzése,kötése sérült, részben szétvált. Walt Disney egészoldalas és szövegközti illusztrációival, angol nyelven./ Paperbinding, in poor condition, in English language.