8 000 HUF
[Třanovský, Jiří (1597-1637):] Cithara sanctorum. Pjsně Duchownj, Staré y nowé,... Hozzákötve: Phiala Sanctorum. Modlitby nábožné ze Swatého Pisma wybrané, ... Hozzákötve: Přjdavek pronikavých nových i některých starých písní. Bedřich Baltik (Baltik Frigyes (1834-1919)) evangélikus püspök előszavával. Bp.,1890, Hornyánszky V.,X+1246+236+4+113 p. Szlovák nyelven. Gazdagon díszített, rézveretes, rézkapcsos egészbőr kötésben, 1896-os felirattal, megviselt állapotban, kopott gerinccel, kijáró lapokkal (címkép, címlap,III/IV.,723-814.,815-816.), a 815-816. oldal sérült, a fűzése meglazult, a kötése néhol kissé sérült, az egy rézkapocs hiányzik. Lepage Lajos Könyvkereskedése,Békécsaba, pecsétjével.