1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Vegyes könyvtétel, 4 db Das Neue Testament. La Noveau Testament. The New Testament. hn.,én., The Gideons International. Kiadói műbőr-kötés, angol, francia és német nyelven. Keresztény élet. Bp.,1980, Szent István-Társulat. Kiadói kartonált papírkötés. A Mennyei atya szeret minket. Bp., 1982, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés. Kis Bibliai Atlasz. A biblia történelme, földrajza és régészete. Bp.,1991, Kairosz-Piemme. Kiadói papírkötés.