Görg Nándor: A német nyelv tankönyve. Nyelvtudományi könyvtár. Bécs-Lipcse, é.n., Hartleben. Harmadik, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos hátsó borítóval.
Dr. Victor Cherestesiu: Magyar-román szótár. Dictionar Maghar-Roman. Brassó/Brasov, 1947, Corvina-Brassó. Félvászon-kötés, kopottas borítóval, és gerinccel, magyar és román nyelven./ Half-linen-binding, with worn spine and cover, in Hungarian and Romanian languages.