Books: Sports, Chess, Alpinism
Number of items: 36
1706590
15155
312
Other collectibles
Dr. Gelenczei Emil: A sakk-király magánélete. Sakkozók Kiskönyvtára. Bp.,1964, Sport. Kiadói papírkötés. Megjelent 3600 példányban.
1 800 HUF
1706160
15156
312
Other collectibles
1 800 HUF
1706162
15157
312
Other collectibles
Versenyfutás az aranyéremekért. Máltai sakkolimpia. Szerk.: Bilek István. Bp.,1982, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
1706589
15158
312
Other collectibles
Bán Jenő: Végjáték iskola. Sakkozók Kiskönyvtára. Bp.,1965, Sport. Kiadói papírkötés. Megjelent 4700 példányban.
1 800 HUF
1706190
15159
312
Other collectibles
Mihail Botvinnik-Jakov Esztrin: A Grünfeld-védelem. Fordította Bakcsi György. Bp.,1980, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítószéllel.
1 600 HUF
1706696
15160
312
Other collectibles
Portisch Lajos-Sárközy Balázs: 600 végjáték. Bp.,1976,Sport. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, foltos.
1 600 HUF
1706592
15161
312
Other collectibles
Alföldy László: Miniatűr megnyitás-elmélet. Sakkozók Kiskönyvtára. Bp.,1971, Sport. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, laza fűzéssel, kijáró lapokkal.
1 000 HUF
1706593
15162
312
Other collectibles
Flórián Tibor: Csak az győzhet, aki támad! Sakkozók Kiskönyvtára. Bp.,1971, Sport. Kiadói papírkötés, kissé kopott gerinccel.
1 000 HUF
1706594
15163
312
Other collectibles
Varnusz Egon: A spanyol megnyitás. Sakkozók Kiskönyvtára. Bp.,1968, Sport. Kiadói papírkötés, kissé kopott gerinccel.
1 000 HUF
1706660
15164
312
Other collectibles
Barcza Gedeon-Tóth László: Tanulj sakkozni. Bp.,1963, Sport. Ötödik, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
1706664
15165
312
Other collectibles
Sakk. Verseny és játékszabályok. Összeállította: Fekete Géza, Mohácsi László. Bp., 1983, Sport. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.
1709347
15166
312
Other collectibles
Galopp- és ügetőverseny krónika 1975. Bp., 1975, Magyar Lóverseny Vállalat. Papírkötésben, jó állapotban.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m