Fári László, Vermes Miklós: Korszerű fényképezés. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félvászon kötésben, kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.
Technikai fejlődésünk története. 1867-1927. Kiadja a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Bp., 1929, Stádium Sajtóvállalat Rt. Rendkívül gazdag képanyaggal. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Cipészipari ismeretek. Összeállította: Az ipari szakkönyvtár szerkesztőbizottsága. Ipari szakkönyvtár 28-30. Bp.,é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, 238 p+6 t. (5 kihajtható és 1 egészoldalas ábra.) Számos szövegközti és egészoldalas ábrával illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, az egyik ábrát kitépték.
Morva Rezső - Dobó J.: Kézikönyv a vas és fémek gyakorlati megmunkálásához eszterga- gyalu- és vésőgépeken. Győr, 1900, Győregyházmegye könyvsajtója. Kissé kopott félvászon kötésben.
Jean Vivié: A filmtechnika története és fejlődése. Bp., 1961, Magyar Filmtudományi Intézet és Filmarchívum. Kiadói papírkötésben, javított kötéssel. Készült 300 példányban, érdekes bejegyzéssel.
Mezey Bertalan: Elektrotechnikai gyakorlati alapismeretek. Bp., 1908, "Molnárok Lapja". II. kiadás. Kiadói kopottas, foltos egészvászon-kötés, belül jó állapotban. Ritka!