3 400 HUF
8,81 EUR, 9,71 USD
Fári László, Vermes Miklós: Korszerű fényképezés. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félvászon kötésben, kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.