15027.
312. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Cholnoky JenÅ‘: A sárkányok országából I-II. kötet. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sozozatkötésben, a II. kötet hátsó borÃtója foltos, a gerinceken kis kopással, a II. kötet cÃmlapján rontott számozással, alapvetÅ‘en jó állapotban.