19027. 312. Closed Online auction Jewellery
46 000 HUF
0 HUF
Antik ezüst (Ag.) fűszertartó párban, belül aranyozott, jelzett (1805), mesterjeggyel, 6,5×4,5 (2×) nettó:119 g
Photo of the item taken by : vörös_iván