31178.
312. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
1974. "Vezess baleset nélkül mozgalom" névre szóló oklevele 516 ezer km után, zománcozott, aranyozott jelvénnyel (15mm) + 1979. "Vezess baleset nélkül mozgalom" névre szóló oklevele 761 ezer km után, aranyozott, zománcozott jelvénnyel (17mm) T:1,2 egyik jelvényen kissé sérült zománc