Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 46
1625355
31176
312
100
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1970-1980. "Előre - Az úttörőkért" 15 és 20 év, aranyozott, zománcozott fém jelvény (2xklf) (12,5x18mm) + "Törzsgárda" zománcozott fém jelvények (4x) (19x19mm) T:1-,2 1606772
31177
312
100
Numismatics
~1970-1980. "Zalaegerszeg" 3xklf jelvény T:2 1691723
31178
312
Numismatics
1974. "Vezess baleset nélkül mozgalom" névre szóló oklevele 516 ezer km után, zománcozott, aranyozott jelvénnyel (15mm) + 1979. "Vezess baleset nélkül mozgalom" névre szóló oklevele 761 ezer km után, aranyozott, zománcozott jelvénnyel (17mm) T:1,2 egyik jelvényen kissé sérült zománc
5 000 HUF
1674213
31179
312
Numismatics
1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" arany fokozat, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:1-
1 000 HUF
1459153
31180
312
Numismatics
1 000 HUF
1709591
31181
312
Numismatics
1988. "Aranykoszorús KISZ Jelvény" aranyozott, zománcozott jelvény, miniatűrrel, dísztokban, mellette adományozói okirat és igazolvány T:1-
1 000 HUF
1711549
31182
312
3400
Numismatics
2000- . "Kossuth-díj" aranyozott kitűző (17x25mm) T:2 MNK.: 729.
3 400 HUF
1674741
31183
312
Numismatics
DN "V.P.G 1869 (Veres Pálné Gimnázium)" zománcozott Br jelvény (26x36mm) T:2
1 200 HUF
1711532
31184
312
Numismatics
DN "Véradó" zománcozott Br jelvény (13x13mm) T:2 kis patina 1705107
31185
312
Numismatics
DN "A diákszövetségért" zománcozott, aranyozott piarista jelvény (28x44mm) és miniatűrje (16x29mm). A nagyobbik jelvény valószínűleg modernebb kiadás T:1-,2 kis zománchiba
1 600 HUF
1709753
31186
312
Numismatics
DN "Wartburg" zománcozott fém kitűző (8x29mm) T:2
1 000 HUF
1705185
31187
312
Numismatics
DN "Somogy-Zalai Lótenyésztő és Lovassport Egyesület" fém jelvény (~29x30mm) T:2 patina
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035