60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
cca 1935 Szép Lajos (1886-?) grafikus, karikaturista 6 db karikatúrája magyar pilótákról, köztük gróf Blankenstein Pál, Várhidy. Akvarell-tus, jelzett, néhány foltos, kis szakadások, 21,5x30 cm