10050. 312. Closed Online auction Paintings and graphics
11 000 HUF
0 HUF
Edvi Illés Aladár (1858-1927): Férfi portré, szén, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 39,5×28 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván