10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
1899 Catalogue des collections d'antiquités au château de Heeswijk. Musée "Baron van den Bogaerde". I. La salle d'armes. Amszterdam, 1899, Frederick Müller & Co. Számos fekete-fehér illusztrációval, francia nyelven. Korabeli kopottas egészvászon-kötés, két szakadt oldallal (29/30 és 67/68 p.) Aukciós fegyverkatalógus. Ritka! / 1899 Catalogue des collections d'antiquités au château de Heeswijk. Musée "Baron van den Bogaerde". I. La salle d'armes. Amszterdam, 1899, Frederick Müller & Co. With a lot of black-and-white illustrations, in French. Contemporary linen-binding, with worn cover, with two torn pages. Rare!