1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
1905 Magyar Nyomdászok Évkönyve. 20. évf. Szerk.: Novák László, László DezsÅ‘. Bp., 1905, Könyvnyomdászok Szakköre, Hornyánszky Viktor-ny., 178+2 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, rossz állapotban, kopott, foltos borÃtóval, foltos lapokkal, a 62-67. és 140-143. oldalak közötti lapokon hiánnyal. Számos illusztrációval, melléklettel, reklámmal. Számos érdekes Ãrással, közte: Heller Ignác: A magyar cÃmer a nyomdásziparban.