2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Des P. Cornelius Tacitus Werke. Siebentes Bändchen, der Historien 1s bis 5s Buch, nebst Summarien. Németre fordította: Carl Ludwig Roth, Th. Dr. Stuttgart, 1868, Hoffmann'sche Verlags-Buchhandlung, 292 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. "A Magyarországi Symbolikus Nagypáholy Könyvtára" bélyegzéssel.