1832 Uj és Ó Kalendárium Kristus Urunk' születése után 1832-dik szökő, az-az, 366 napokból álló esztendőre, melly Erdélyre, Magyar-Országra, és más Tartományokra-is alkalmaztatott Hanckens Bálint folytatása szerént. Kolozsvár, K. Lyceum. Papírkötésben, megviselt állapotban, sérült gerinccel, az utolsó három lap és a hátsó borító sérült, a címlap egyik sarka hiányos, a január hónap eleje hiányzik (egy lap), bejegyzésekkel, foltos.
1855 Ezüst virágok Nagyságos és Főtiszteletű Markus és Batiszfalvi Máriássy Gábor Urnak. Első szent ldozata huszonötödik évnapjára, Eger, Érseki Lyceum, későbbi rábélyegzésekkel.
1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I.-VI. évfolyam. (Két kötetbe egybekötve.) Korabeli félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült és kopottas borítóval, ex libris-szekkel. A III. évfolyam hiányos, a 3. szám hiányzik (44-61.) Az V. évfolyam hiányos a 6. szám hiányzik (168-209.) Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, 9 egészoldalas litografált táblával,( I. kötet 4 tábla, II. kötet 5 tábla.), közte színesekkel is, német nyelven. /
1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I-VI. Years. (In two volume.) Contemporary half-leather-binding, with little bit worn cover, with a little bit worn and damaged spine, with ex librises. One number is missing in the third (III./3.) and fifth years. (V./6.) With a lit of illustrations, with nine full-pages lithographed illustrations (I. volume in 4 illustrations, II. volume in 5 illustrations), in German language.
Des P. Cornelius Tacitus Werke. Siebentes Bändchen, der Historien 1s bis 5s Buch, nebst Summarien. Németre fordította: Carl Ludwig Roth, Th. Dr. Stuttgart, 1868, Hoffmann'sche Verlags-Buchhandlung, 292 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. "A Magyarországi Symbolikus Nagypáholy Könyvtára" bélyegzéssel.