1878 Földtani Közlöny VIII. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1878, Légrády-Testvérek, 330 p.+2 t. Átkötött félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, magyar és német nyelven.
1879 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1879, Légrády-Testvérek, 488 p.+3 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.
1881 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1881, Légrády-Testvérek, 331 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, kissé foltos lapokkal, magyar és német nyelven.
Ondrejkovics János: Egyházi beszéd, melyet t. nemes Bars megyének hálaünnepén, midőn a kebelében dühöngő ragály megszüntének emlékére fogadalomkép megállapitott és pünkösd hava 3-ára kitüzött évenkinti ájtatosságot 1881. évben buzgón ismételné Szent-Benedek város halom-ormán a fönt érdekelt megye által felállitott kápolnában mondott. 8° Budapest, 1881. Szerző. (Szent-Benedek.) 16p.
Természettudományi közlöny 21 kötet. Szerk.: Szily Kálmán, Lengyel Béla, Paszlavszky József. Budapest, 1889, K. M. Természettudományi Társulat, Pesti LLoyd-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval, meglazult fűzéssel, de belül jó állapotban.
1890 Orvosi Zsebnaptár az 1890. évre. Szerk.: Dr. Lőrincz Ferenc. Bp., 1890, Légrády. Egyedi, hímzett egészvászon-kötésben, javított kötéssel, benne Dr. Rosenthal Jenő zsidó származású orvos személyes és páciensekre vonatkozó bejegyzéseivel.
1895-1901 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1894-1899. évi jelentéséből. Bp., 1895-1901, Franklin-Társulat, 35+26+25+28+26+25 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
1897 Az Új idők c. folyóirat második fél évfolyama. (28-53. sz.) Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Kiadói viseltes vászonkötésben, a kötés laza, több lap kijár.