1902 Földtani Közlöny XXXII. Egyszersmind a M. Kir. Földtani Intézet Hivatalos Közlönye. Szerk.: Dr. Pálfy Mór. Bp., 1902, Magyarhoni Földtani Társulat, 422 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.
1905 Néptanítók Lapja. XXXVII. évf. 1-52 sz. Kiadja a Vallás és Közoktatásügyi M. Kir. minisztérium. Szerk.:Ujváry Béla, Dr. Göőz József. Bp.,1905, M. Kir. Tudományegyetemi Könyvnyomdában. Átkötött kopottas félvászon-kötés.
1905 Magyar Nyomdászok Évkönyve. 20. évf. Szerk.: Novák László, László Dezső. Bp., 1905, Könyvnyomdászok Szakköre, Hornyánszky Viktor-ny., 178+2 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, rossz állapotban, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, a 62-67. és 140-143. oldalak közötti lapokon hiánnyal.
Számos illusztrációval, melléklettel, reklámmal. Számos érdekes írással, közte: Heller Ignác: A magyar címer a nyomdásziparban.
1909-1910 Zászlónk. 1909 szeptember-1910 június VIII. évf. 1-10. szám. Kiadja Regnum Marianum. Bp., Stephaneum-ny. Átkötött korabeli félvászon-kötés, sérült gerinccel, 59/60. oldal hiányzik, 61/62.-83/84. oldal szakadt, és kijár, az eredeti borítókat bekötötték.