1921 Die Lokomotive. Illustrierte Monatsfachzeitschrift für Eisenbahntechniker. 18. évf., a 12 lapszám egybekötve, összesített tartalomjegyzékkel Számos érdekes írással. /
1921 Die Lokomotive. Illustrierte Monatsfachzeitschrift für Eisenbahntechniker. Vol. 18, the 12 issues are bound together, with table of contents for the whole volume. Contains many interesting writings.
1922 Die Lokomotive. Illustrierte Monatsfachzeitschrift für Eisenbahntechniker. 19. évf., a 12 lapszám egybekötve, összesített tartalomjegyzékkel Számos érdekes írással. /
1922 Die Lokomotive. Illustrierte Monatsfachzeitschrift für Eisenbahntechniker. Vol. 19, the 12 issues are bound together, with table of contents for the whole volume. Contains many interesting writings.
1924 Die Lokomotive, Illustrierte Monatsfachzeitschrift für Eisenbahntechniker 12 száma+ éves összesítő nyomtatvány, cca 20oldal/szám, jó állapotban, 28x21cm
1926-1936 a Turán 9. évf. (1926) 1-2. lapszáma, érdekes írásokkal, sérült papírkötésben + A Collegium Hungaricum Szövetség zsebkönyve 1936, elváló papírkötésben
1926 Napkelet. IV. fél évfolyam. 1926 június-december 6-10. szám. VIII. kötet. Szerk.: Tormay Cecile. Bp., Magyar Irodalmi Társaság. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, pár helyen aláhúzással, VI+994 p. M. Kir. jutasi Honvéd Altisztképző és Nevelőintézet Könyvtárának intézményi pecsétjével.
1927 Albert Thomas (1878-1932) a genfi Nemzetközi Munkaügyi Hivatal igazgatójának (1919-1932), francia szocialista politikus, korábbi francia hadügyminiszter, tiszteletére adott villásreggeli meghívója, és menüsora. Bp., Székesfővárosi Házinyomda, a menüsoron hajtásnyommal. /
1927 Menu- and invitation-card for a bruch of Albert Thomas (1878-1932) the first Director-General of the International Labour Office (1919-1932), French socialist politician, and the first Minister of Armament
1927-28 Kossuth Lajos emlékezete Budapesten és New Yorkban. A budapesti szobor leleplezésére szól meghívó, a Rákóczi társaság jelvénye, valamint az 1928-as Kossuth zarándoklat hajójegye és vacsorameghívója két tablón. Ismerető szövegekkel. Nincs felragasztva.