2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Jókai-breviárium. Bp.,(1924), Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a gerincen és a borító sarkain kis kopásokkal, jó állapotban.