10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Sipos József: A szatmári református egyházmegye 40 éves története. A Sipos József életére és működésére vonatkozó részt írta Török József. Bp., 1941, Balázs István Könyvnyomdája, III+429+456 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel. Dr. (Huszti) Gaál Endre államtitkár, a szatmári református egyházmegye gondnoka, FKgP alapító tag, országgyülési képviselő, általi ajándékozási soraival a nagygéci református egyháznak, aláírással. A nagygéci ref. egyház bejegyzésével, és pecsétjével.