15037.
313. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
11
A 100 éves Ujpest története. Ujpest-Rákospalotai Lexikon. Szerk.: Léderer Ottó. Újpest,1936, özv. Ritter Jenőné-ny., 44+XCVIII p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel.