15046.
313. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
Magyarország helységnévtára 1941.+1. Pótfüzet. Szerk.: Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal. Bp., [1941], Hornyánszky Viktor. Átkötött aranyozott modern egészvászon-kötés, hullámos, foltos lapokkal.