1864 Pozsony, Hirdetmény malom elárverezéséről, német nyelven, szélein szakadások, 36x27 cm / Pressburg, Announcement about auction of a mill, in German, tears on the corner, 36x27 cm
1921 Ödenburg Macht aus! Wir haben noch nicht genug geraubt. Soproni német nyelvű népszavazási antibolsevista propaganda plakát, litográfia, restaurált, 62x47 cm./ 1921 Antibolsevist propaganda poster for the Sopron referendum, color litography poster, restored, 62x47 cm.
cca 1935 Fényes Cirkusz, 4 Varias légtornászok plakát, Unitas Lito, litográfia, sarkán kis gyűrődéssel, 94x31,5 cm / Hungarian circus poster, lithography, 94x31,5 cm
cca 1935 Fényes Cirkusz, 3 Palm's légtornászok plakát, Unitas Lito, litográfia, szélén kis folt, 92x30 cm / Hungarian circus poster, lithography, with minor water stain, 92x30 cm
cca 1940 Légoltalmi Liga Országos Női Bizottságának kisplakátja: Szegények ingyen gázálarcára két fillér, tervezte Fery Antal, kiadja Klösz Nyomda, szép állapotban, 24x17 cm
1940 Muskovszky László (1902-?): Ámor az autóban, olasz film plakát, főszerepben: Vittorio De Sica, forgalmazza: Kárpát Film, Unitas Lito, litográfia, apró gyűrődésekkel, 94x30 cm / Pazza di gioia, Hungarian poster of an Italian movie, lithography, with minor crease, 94x30 cm
cca 1959 Bokros Ferenc-Fejes Gyula "Statisztika a háború szörnyű éveiből" plakátjának ofszet reprintje A magyar Tanácsköztársaság plakátjai kiadványból, 34x24,5 cm