1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Körner, Éva: Gyula Derkovits. Bp., 1979, Corvina. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, kissé kopott, kissé szakadt a papírborító gerince, francia, angol és német nyelven./ Paperbinding, in paper cover, with little bit worn paper cover, in French, English, and German language.