1 000 HUF
Wilhelm Pinder: George Kolbe. Berlin, é.n., Rembrandt-Verlag. George Kolbe (1877-1947) német szobrászművészről szóló könyv, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, az utolsó kihajtható lap sérült, gyűrött, német nyelven.