Herend. Traditional Craftsmanship at the Turn of the Millennium. Szerk.: Vadas, József et al. Veszprém - Budapest, 2004, Magyar Képek. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
2 db művészeti könyv: Adorno, Francesco et al.: A klasszikus Athén. Bp., 1966, Corvina.; Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XIX. században. Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Vászonkötésben, jó állapotban.
Vegyes művészeti könyv tétel, köztük kiállítási vezetők is: Kontha Sándor: Beck Ö. Fülöp (Bp., 1980); Diehl, Gaston: Vasarely (Bp., 1973); Dióhéjban az egyiptomi művészetről (Bp., 1989); A művészet kiskönyvtára: Raffaello (Bp., 1983), Feofan Grek (Bp., 1982)Mucsi András: Az esztergomi Keresztény Múzeum régi képtárának katalógusa (Bp., 1975); Cséfalvy Pál: Az esztergomi főszékesegyházi kincstár (Bp...
Wilhelm Pinder: George Kolbe. Berlin, é.n., Rembrandt-Verlag. George Kolbe (1877-1947) német szobrászművészről szóló könyv, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, az utolsó kihajtható lap sérült, gyűrött, német nyelven.
Kieselbach Tamás (szerk.): Modern magyar festészet 1892-1919, Bp., 2003, Kieselbach Tamás. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
Kieselbach Tamás (szerk.): Modern magyar festészet 1919-1964, Bp., 2004, Kieselbach Tamás. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
Jack Warner, Dean Jennings: My first hundred years in Hollywood. New York, é.n. (1965), Random House. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, angol nyelven. Jó állapotban./ Half-linen-binding, in paper cover, in English language.