2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Kallós Ede: Görög-római vallástörténet és mitológia. Bp.,1936, Cserépfalvi. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborító rossz állapotban, sérült, szakadt, javított, a vászonkötés kissé kopottas, a fűzés az elülső szennylap és 16 oldal között sérült, laza.