Prof. Dr. Ernst Heinrich Kneschke: Neues allgemeines Deutsches Adels-Lexicon im Vereine mit mehreren Historikern I. [Aa-Boyve.] Leipzig, 1859, Friedrich Voigt. Korabeli kopottas aranyozott gerincű félbőr-kötés, az előzéklapon tollal bejegyzés, az ezt követő lap foltos, de egyébként jó állapotban, festett lapélekkel, német nyelven./ Half-leather-binding, in German language.
Hans Delbrück: Weltgeschichte. IV. Neuzeit Die Revolutionsperiode von 1789 bis 1852. Berlin, 1931, Detusche Verlagsgesellschaft. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, német nyelven./ Linen-binding, with little bit damaged spine, in German language.
Asztalos Gyula: A magyar életfa őshajtásai II. kötet. Attila népe. Bp.,1932, Szerzői kiadás, Sárik Gyula és Géza-ny. Javított gerincű illusztrált félvászon-kötés.
L'affaire Rajk. Compte rendu sténographique complet des séances du tribunal du peuple á Budapest, du 16 au 24 septembre 1949. h.n., 1949, Les Éditeurs Francais Réunis. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, fracia nyelven. / Paperbinding, in poor condition, in French language.