Fons (Forráskutatás, és történeti segédtudományok) 7 száma. II. évf. 1.,3., III. évf. 3., V. évf. 1.,2.,4., VI. évf. 1-2. szám. Bp., 1995-1999, Budapest Főváros Levéltára Nyomdája-ny. Kiadói papírkötés.
Gróf Bethlen Miklós önéletírása. Bevezette és sajtó alá rendezte Tolnai Gábor. Magyar Száadok. Bp., é.n., Ardói Könyvkiadó, XXXII+623 p. Átkötött modern félvászon-kötés, kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
Bíró Lajos Pál: A Nemzeti Szinház története 1837-1841. Bp.,1931, Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek), 143+2 p. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
Kopácsi Sándor: AZ 1956-os magyar forradalom és a Nagy Imre per. Tanúk-korukról. New Brunswick, 1980, Magyar Öregdiák Szövetség - Bessenyei György Kör, 64 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Simonffy Emil: A polgári földtulajdon kialakulása és a birtokmegoszlás Délnyugat-Dunántúlon. Zalaegerszeg, 2002, Zala Megyei Levéltár. Térképekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
A reakció ellen. A Szociáldemokrata Párt harca. Hősköltemény és krónika. Szerk.: Dr. Révész Mihály. Bán Antal, Büchler József, Erdődy János, Hámori László, Kéthly Anna, Dr. Ries István, Solti Lajos, Szakasits Árpád és Száva István munkálkodásával. Bp.,(1945), Népszava, 159 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült, hiányos gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
Reden, Alexander Sixtus von: Az Osztrák-Magyar Monarchia. Történelmi dokumentumok a századfordulótól 1914-ig. Budapest - Salzburg, 1989, Széchenyi Kiadó - Druckhaus Nonntal Bücherdienst. Műbőr kötésben, különféle dokumentum-reprodukciókkal, karton mappában.
Gróf Széchenyi István Emlékkönyv. Szerk.: Nyesti Pál. Kiadja a gróf Széchenyi István emléke ápolására alakult bizottság. Bp., 1905, Otthon-ny. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó előzéklap foltos.