1 200 HUF
20
2 db Zichy Mihály munkáival illusztrált kötet: Madács Imre: Az ember tragédiája. Bp., 1960, Magyar Helikon.; Arany János balladái. Bp., 1959, Magyar Helikon. Vászon- ill. félvászon kötésben, sérült, vízfoltos papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.