1 000 HUF
Erzsébet királyasszony emlékének. Hódolat Magyarország nagy királynéjának. A királyi ház fenséges tagjainak és a magyar nemzet jeleseinek kegyeletes közreműködésével. A szerkesztő bizottság elnöke: Dániel Ernőné. Főszerkesztő Gábel Gyula. Bp., 1905, Globus, 176 p. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, rossz állapotban, a borítója foltos, kopott, a lapok néhol foltosak, 54-59. oldalak között az egyik lap hiányzik, a másik lap részben hiányos.