1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Özv. Báthory Nándorné: Asszonyi életművészet. Dr. Prohászka Ottokár Püspök előszavával. Bp., (1916), Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopottas boríróval.