1 600 HUF
PetÅ‘fi Sándor összes költeményei I-II. (RemekÃrók Képes Könyvtára) Bev. Ferenczi Zoltán. Magyar művészek rajzaival. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, az I. kötet gerince sérült.