2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Vas Gereben: Tekintetes Urak. Vas Gereben összes munkái. Képes kiadás. VII. kötet. Sajtó alá rendezte: Dr. Váli Béla-Dr. Sziklay János. Gyulay László rajzaival. Bp.,(1894),Méhner Vilmos, (Nagy Sándor-ny.), 491+3 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kopottas aranyozással. Az Aufrecht és Goldschmied bibliofil sorozata, Gottermayer Nándor kötésében.